- Casio

Цена
€121 90 / 238 42 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Мъжки часовник Casio G-Shock Bluetooth Solar - GA-B2100-3AER
Каишка от полимерен материал
Корпус от полимерен материал
Минерално стъкло устойчиво към надраскване
Удароустойчивост
Соларна батерия захранвана от слънцето
Индикатор показващ нивото на батерията
7 месеца на акумулаторна батерия (при нормална употреба, без ежедневно излагане на светлина след пълно зареждане)
18 месеца на акумулаторна батерия (когато се съхранява в пълна тъмнина, с функцията пестене на енергия след пълно зареждане)
Функция за пестене на енергията
Bluetooth 4.0 връзка - Часовника сам се сверява на съответната географска ширина на която сте. А с едно натискане на бутона и чрез синхронизацията с вашият телефон, от софтуера на смартфона ви можете да избирате второ време, както и да сверявате пускaте и спирате алармата и др
Съвместими с повечето смарт телефони програма за свързване CASIO WATCHES
Phone Finder с едно натискане на бутона можете лесно да намерите къде ви е телефона чрез звукова сигнализация
Световно време
Автоматичен календар
Хронометър
Обратно броене
12/24-часов формат
5 независими дневни аларми (и 1 с snooze функция)
LED осветяване на дисплея
Водоустойчивост 20 бара - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 10 метра)
Размер 48.5mm x 45.4mm x 11.8mm
Тегло 52g
Гаранция: 2 години
Безплатна доставка за цялата страна
Каишка от полимерен материал
Корпус от полимерен материал
Минерално стъкло устойчиво към надраскване
Удароустойчивост
Соларна батерия захранвана от слънцето
Индикатор показващ нивото на батерията
7 месеца на акумулаторна батерия (при нормална употреба, без ежедневно излагане на светлина след пълно зареждане)
18 месеца на акумулаторна батерия (когато се съхранява в пълна тъмнина, с функцията пестене на енергия след пълно зареждане)
Функция за пестене на енергията
Bluetooth 4.0 връзка - Часовника сам се сверява на съответната географска ширина на която сте. А с едно натискане на бутона и чрез синхронизацията с вашият телефон, от софтуера на смартфона ви можете да избирате второ време, както и да сверявате пускaте и спирате алармата и др
Съвместими с повечето смарт телефони програма за свързване CASIO WATCHES
Phone Finder с едно натискане на бутона можете лесно да намерите къде ви е телефона чрез звукова сигнализация
Световно време
Автоматичен календар
Хронометър
Обратно броене
12/24-часов формат
5 независими дневни аларми (и 1 с snooze функция)
LED осветяване на дисплея
Водоустойчивост 20 бара - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 10 метра)
Размер 48.5mm x 45.4mm x 11.8mm
Тегло 52g
Гаранция: 2 години
Безплатна доставка за цялата страна
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Мъжки часовник Casio G-Shock Bluetooth Solar - GA-B2100-3AER
Каишка от полимерен материал
Корпус от полимерен материал
Минерално стъкло устойчиво към надраскване
Удароустойчивост
Соларна батерия захранвана от слънцето
Индикатор показващ нивото на батерията
7 месеца на акумулаторна батерия (при нормална употреба, без ежедневно излагане на светлина след пълно зареждане)
18 месеца на акумулаторна батерия (когато се съхранява в пълна тъмнина, с функцията пестене на енергия след пълно зареждане)
Функция за пестене на енергията
Bluetooth 4.0 връзка - Часовника сам се сверява на съответната географска ширина на която сте. А с едно натискане на бутона и чрез синхронизацията с вашият телефон, от софтуера на смартфона ви можете да избирате второ време, както и да сверявате пускaте и спирате алармата и др
Съвместими с повечето смарт телефони програма за свързване CASIO WATCHES
Phone Finder с едно натискане на бутона можете лесно да намерите къде ви е телефона чрез звукова сигнализация
Световно време
Автоматичен календар
Хронометър
Обратно броене
12/24-часов формат
5 независими дневни аларми (и 1 с snooze функция)
LED осветяване на дисплея
Водоустойчивост 20 бара - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 10 метра)
Размер 48.5mm x 45.4mm x 11.8mm
Тегло 52g
Гаранция: 2 години
Безплатна доставка за цялата страна
Каишка от полимерен материал
Корпус от полимерен материал
Минерално стъкло устойчиво към надраскване
Удароустойчивост
Соларна батерия захранвана от слънцето
Индикатор показващ нивото на батерията
7 месеца на акумулаторна батерия (при нормална употреба, без ежедневно излагане на светлина след пълно зареждане)
18 месеца на акумулаторна батерия (когато се съхранява в пълна тъмнина, с функцията пестене на енергия след пълно зареждане)
Функция за пестене на енергията
Bluetooth 4.0 връзка - Часовника сам се сверява на съответната географска ширина на която сте. А с едно натискане на бутона и чрез синхронизацията с вашият телефон, от софтуера на смартфона ви можете да избирате второ време, както и да сверявате пускaте и спирате алармата и др
Съвместими с повечето смарт телефони програма за свързване CASIO WATCHES
Phone Finder с едно натискане на бутона можете лесно да намерите къде ви е телефона чрез звукова сигнализация
Световно време
Автоматичен календар
Хронометър
Обратно броене
12/24-часов формат
5 независими дневни аларми (и 1 с snooze функция)
LED осветяване на дисплея
Водоустойчивост 20 бара - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 10 метра)
Размер 48.5mm x 45.4mm x 11.8mm
Тегло 52g
Гаранция: 2 години
Безплатна доставка за цялата страна
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Мъжки |
| Пол | Мъжки |
| Гаранция | 2 години |
| Гаранция | 2 години |
| Серии | G-Shock |
| Серии | G-Shock |
| Цвят | Зелен |
| Цвят | Зелен |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналог-дигитал |
| Циферблат | Аналог-дигитал |
| Водоустойчивост | 20 BAR |
| Водоустойчивост | 20 BAR |
| Материал стъкло | Минерал кристал |
| Материал стъкло | Минерал кристал |
| Ден-дата | Да |
| Ден-дата | Да |
| Хронометър | Да |
| Хронометър | Да |
| Таймер | Да |
| Осветление на дисплея | Да |
| Осветление на дисплея | Да |
| Световно време | Да |
| Solar | Да |
| Таймер | Да |
| Bluetooth® | Да |
| Световно време | Да |
| Solar | Да |
| Bluetooth® | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Карбон / Смола |
| Материал на каишката | Смола |
| Диаметър на корпуса (mm) | 45.4 |
| Водоустойчивост | 200 m |
| Тип дисплей | Аналогово-дигитален |
| Цвят на циферблата | Зелен |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Да |
| Показване на дата | Да |
| GMT / Световно време | Да |
| Подсветка | Да |
| Дебелина на корпуса (mm) | 11.8 |
| Тахиметър | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Мъжки часовник Casio G-Shock Bluetooth Solar GA-B2100-3AER
Бъдете винаги свързани и забравете за смяна на батерии с Casio G-Shock GA-B2100-3AER. Този здрав модел съчетава Bluetooth синхронизация със смартфон и слънчево зареждане, осигурявайки точно време и дълъг живот на батерията в класически осмоъгълен дизайн.
Ключови Предимства
- Слънчево зареждане — Tough Solar системата преобразува светлината в енергия, елиминирайки нуждата от смяна на батерии.
- Bluetooth свързаност — Синхронизирайте с телефона си за автоматично коригиране на времето и лесни настройки чрез приложението G-Shock Connected.
- Здрава конструкция — Водоустойчивост до 200 метра и удароустойчива структура, създадена за екстремни условия.
- Super Illuminator — Силна LED светлина за отлично отчитане на тъмно.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов (слънчев) |
| Материал на корпуса | Карбон / Смола |
| Материал на каишката | Смола |
| Диаметър на корпуса | 45.4 mm |
| Дебелина на корпуса | 11.8 mm |
| Водоустойчивост | 200 m |
| Тип дисплей | Аналогово-дигитален |
| Цвят на циферблата | Зелен |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Да |
| Показване на дата | Да |
| Световно време | Да |
| Подсветка | Да |
Какво има в кутията
- Часовник
- Оригинална кутия
- Гаранционна карта
- Ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






